Hrášek aneb rozrůstáme se...

26. září 2006 v 21:15 | Krt |  Eliška
Jisté důležité okolnosti v našem životě nás donutily učinit poměrně rychlé rozhodnutí, kterému jsme se léta celkem úspěšně bránili - pořízení druhého potomka...
Mimo okolností v práci rozhodl také náš věk a zjištění, že náš "obřík" už je skutečný obřík a že za rok půjde do školy, tudíž prodlužovat věkový rozdíl mezi ním a budoucím sourozencem asi nemá smysl...
A pak také - čím dříve nám vylétnou z hnízda, tím dříve si budeme moct "na stará kolena" užívat my, rodiče ;-)
A tak slovo dalo slovo, Pánbůh dopustil, motyka spustila a vida - "hrášek" už nám vesele roste :-)))
Proč zrovna hrášek? Jednoduché vysvětlení - když jeden můj mladší a v takovýchto věcech nezkušený kolega prohlásil, že to už mne nebude moct mlátit (máme to pochopitelně v běžné pracovní náplni ;-)), tak jsem mu říkala, že zatím to ještě nevadí, protože je "to" velké asi tak jako hrášek... No a už to bylo... Ostatní kolegové (i kolegyňka) se toho chytli jako "víteco" košile a už tomu malému neřekne nikdo jinak než "hrášek"!
Mimochodem, onen zmiňovaný kolega mi velmi přeje dvojčata (nebo ještě lépe vícerčata), proto zde veřejně prohlašuji a předem přiznávám vinu, že jestli se z "hráška" vyklubou dvojčata (a víc), tak ho vlastnoručně rozčtvrtím a jeho ostatky zakopu někde u Hostivařské přehrady!!! :-)
A tady je náš "hrášek" na fotce v 6.týdnu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lili lili | 12. listopadu 2007 v 12:54 | Reagovat

ahoj mií se to ale vůbec nelíbí to co tu máte chápete?

2 Krt Krt | Web | 15. listopadu 2007 v 10:54 | Reagovat

lili: Jo, proč ne, je to tvůj názor a když se ti článek nelíbí, tak se ti nelíbí... Abych řekla pravdu, tak je mi to celkem fuk :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama