Vánoce se blíží...?!?

26. září 2006 v 14:12 | Krt |  Svíčky
Ano, ať chceme nebo ne, už je skoro konec září...
Už jen 2 měsíce a "vánoční měsíc" - prosinec je opět tady... Já osobně mám Vánoce ráda (pečení cukroví, balení dárků - když nějaké jsou, koledy, pohádky a relativní pohoda). Ale zároveň už předem dostávám depresi při pomyšlení - kde na ty dárky vzít a nekrást???
Pamatuju si docela živě, jak jsme ještě na základce (bez kapesného) docela normálně všem k Vánocům něco vyrobili - a jakou z těch blbostí z moduritu nebo krepáku obdarovaní měli :-)
Mám několik velmi dobrých kamarádek a s těmi jsme vždy slavily Vánoce ještě před oficiálním Štědrým dnem a byly to vždy krásné oslavy. Ale pak se některým z nás narodily ratolesti a tak už to pak bylo s penězi na dárky horší... Po nějaké době jsme se rozhodly, že si budeme dávat jenom opravdové drobnosti (ruku na srdce - stejně to moc nedodržujeme - nějaká ta kačka navíc se přece vždycky někde uškudlí)... To mne přivedlo na myšlenku začít zase s ručními pracemi.
Takže přesně před čtyřmi lety před Vánoci jsem si koupila knihu o výrobě gelových svíček a rozhodla jsem se, že to vyzkouším, protože se mi moc líbí a protože by to mohl být super dárek právě pro tyto moje kamarádky - opravdu od srdce a hlavně na míru každé vyrobený...
Tak jsem se pustila do výroby a jelikož mne to bavilo a svíčky se líbily, tak se mi začaly hrnout objednávky, jestli bych tomu a tomu neudělala takovou a makovou svíčku... Tak jsem koupila vše ve větším množství a rozjela kolotoč :-)
Vždy před Vánoci se kolotoč znovu rozjíždí a tak všem, kdo jste dočetli až do konce, doporučuji, abyste se podívali na mojí webovou stránku http://www.gelovesvicky.wz.cz/
Můj soukromý webmaster (moje sestra) pracuje i na stránce internetového obchodu na stránce http://www.gelovesvicky.ic.cz/index.php... Ten zatím není funkční.
Jsou zde nějaké fotky, ze kterých můžete vybírat nebo si můžete vymyslet vlastní svíčku, kterou byste chtěli vyrobit. Jelikož stránky jsou jenom rok staré a během roku nebyl na ně čas, tak prosím o shovívavost, ale budeme se snažit je postupně rozšiřovat...
Pokud vás to nezaujalo, zkuste odkaz poslat svým známým, třeba budou rádi :-)
Takže přejeme šťastné a veselé (a levné) Vánoce 2006 ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chachina Chachina | 19. prosince 2006 v 18:53 | Reagovat

Zde se dá vypěstovat velmi rychlá závislost ;-)

2 Chachorejnice Koutňavová :-) Chachorejnice Koutňavová :-) | 3. ledna 2007 v 8:04 | Reagovat

Jo, jenže to je taky musíš vypalovat a ne si je jenom vystavovat... Měli byste si pořídit nějakou nebytovku s vééééélkou výkladní skříní ;-)

3 Chachina Chachina | 3. ledna 2007 v 22:41 | Reagovat

To víš, ještě to, už takhle se sem sotva vejdeme. Málokdo má rotoped a kolo v kuchyni :-))))) Když tady je tak báááječná samospráva a místo kočárkárny se nebytovka pronajímá opět nějaké firmě (aspoň už tady není PREVCENTRUM a feťáci se nám nepotácejí barákem!)

4 Chachorejnice Koutňavová :-) Chachorejnice Koutňavová :-) | 4. ledna 2007 v 9:01 | Reagovat

Tak já narvat rotoped (kolo nemáme) do kuchyně, tak nevím, kde bych vařila... Leda bych rovnou na tom rotopedu seděla... ;-)

5 Chachina Chachina | 4. ledna 2007 v 12:58 | Reagovat

Hele, to není špatný nápad! :-) Ale nevím, co by tomu řekla Karča..

6 Krt Krt | 4. ledna 2007 v 13:47 | Reagovat

Tak to taky nevím, ale můžeš to zkusit a uvidíš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama