Perly našich mužů

18. ledna 2007 v 15:22 | Krt |  Blbůstky z mailu...
Mazala jsem e-maily, tak jsem se rozhodla se o ty nejlepší podělit s ostatními, tenhle mi přišel právě dneska (a to dokonce dvakrát)...:
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno i poslala jsem svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit…" a šla jsem si po svém. Sedl do auta, odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem - velkým jako kráva - mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat.
Mě pobavil, když mi "ukrad" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"
Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, netuším.
Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček." Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterým má dcera oblečení. Není to poklad?
On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba "Šlehačku neměli." "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtů?" "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mne blbce!"
Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou! Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No, ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepovolil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!
Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: "No co, stejně se budou prát..."
Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy), prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...
Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky, banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme kam patří.Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj, co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace..." No zkrátka, mlsný jak pes a už neví co by sežral.
Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...
Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku...
Muž jel výjimečně do práce autem, stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny, najednou vidí jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí, tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde, tak volal na policii, že mu ukradli auto... a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal auto na křižovatce???"
Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: Třeba nějakou masku na obličej. Ráno před odjezdem mě budí: Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???
Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal, kde by co zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" no a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." a on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"
Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka: "Teď když děti nespí???"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chachina Chachina | 18. ledna 2007 v 23:01 | Reagovat

Co to je? :-)))))))) Mám vystaráno minimálně na dvě hodiny :-))))))

2 Krt Krt | 19. ledna 2007 v 9:54 | Reagovat

Taky jsem měla co dělat a říkala jsem si, jak máme doma dokonalé chlapy... Mně se teda ještě nikdy nic podobně debilního nepřihodilo - nebo si to aspoň nepamatuju... :-)

3 Chachina Chachina | 19. ledna 2007 v 14:02 | Reagovat

Tak to každopádně :-) Ale u té šlehačky Jarda podotkl, že tomu naprosto rozumí :-)))))

Já jsem nemohla hlavně z těch propriet, co měl manžel donést do porodnice ;-)

Ale jinak jsem to "obrečela" komplet celé :-))))))))))))))))))))))))))

4 Krt Krt | 19. ledna 2007 v 14:41 | Reagovat

Jo, to mne dostalo taky... Ale čekala jsem, že místo vložek do podprsenky jí přinese "olvejsky" nebo něco takového... Aspoň věděl, že je to kulaté ;-)

Jasně, tu šlehačku ještě dejme tomu, když přimhouříme obě oči...

Ale například s tou hrachovkou - já bych se teda asi urazila... ;-)

Jo a dostalo mne to poslední - s tím pekáčem - já bych asi něco takového ani doma nevyslovila, protože by to dopadlo asi podobně s tou odpovědí... Ale já ani nevymazávám - používám pečící papír ;-)

5 Chachina Chachina | 19. ledna 2007 v 20:23 | Reagovat

Ano, myslím, že u toho pekáče by se mi taky dostalo podobné odpovědi :-))) A možná i proto taktéž používám pečící papír ;-))

A k té hrachovce - aspoň ten její muž neremcal, prostě to dojedl a hotovo ;-))))))

6 Krt Krt | 20. ledna 2007 v 15:47 | Reagovat

Tak to je taky pravda... S tou hrachovkou... ;-)

7 Chachina Chachina | 20. ledna 2007 v 18:16 | Reagovat

Myslím, že Jarda by poznal rozdíl, ale zeptal by se, jak jsem to udělala, že ta polívka druhý den chutnala jinak :-))))))

(taky by byl schopen jí sníst... pokud by ten hrnec nebyl přímo ve dřezu)

8 Chachina Chachina | 20. ledna 2007 v 18:16 | Reagovat

Nejde mi poslat komentář :-(

9 Chachina Chachina | 20. ledna 2007 v 18:16 | Reagovat

Tak uuuuuuuuž :-)

10 Krt Krt | 20. ledna 2007 v 20:10 | Reagovat

No, myslím, že u nás by to asi dopadlo podobně...

"Včera byla ta polívka nějaká lepší..." nebo tak něco... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama